F grubunun önemli maçında Büyükşehir Belediye ile Alfa Plaza karşı karşıya geldi. Maça üçer puanla başlayan iki takımın mücadelesi zevkli ve çekişmeli geçti. Alfa Plaza rakibine karşı daha etkili oldu ve ilk yarıyı 2-1 önde kapattı. İkinci yarıda da çekişmeli geçen mücadeleden Alfa Plaza 5-3 galip ayrılarak 6 puana ulaştı ve son 16’ya kalmayı garantiledi. Büyükşehir Belediye ise 3 puanda kaldı ve son 16 umudu son maçtan alacağı sonuç ile belli olacak.
HAKEM: Turhan Akbaş
ALFA PLAZA: Erdi, Burak, Hidayet, İsa, Muhammet, Ş. Arda, Önder
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE: Fatih, Uğur, Ramazan, Semih, Mustafa, Bülent (Zafer), Murat (Yasin)
GOLLER: İsa (2), Önder (2), Ş. Arda (Alfa), Zafer (2), Ramazan (Büyükşehir)
SARI KART. Muhammet (Alfa)
HABER: UĞUR YAZICI
Yorum yapın