Birlik Gazetesi, Güncel Haberler, Balıkesir haber, Balıkesir Birlik, Birlik Haber, Birlik Gazetesi, En son haber, Balıkesir

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ

H. Aykut KONYA

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Zikri EVNER

SAYFA EDİTÖRÜ


Abdullah KANTARLIOĞLU

MUHABİRLER


H.Otağ FIRINCIOĞULLARI
Yasemin KANDEMİR
İsmail KOCA

YAZAR

H.Cengiz GÜNEŞ

KATKIDA BULUNANLAR

Umut SAYAN
Aslan TORUN
Ahmet İMREN
Öz Ali YILMAZ

STAJYERLER


Oğuz YAVUZ
Burak ÇOBAN
Yaşar Görkem ÖZGÖR

ADRES

ESKİ KUYUMCULAR MAH. KIZILAY CAD. NO: 15 ALTIEYLÜL APT. A BLOK KAT : 2 DAİRE : 4
KARESİ / BALIKESİR

TELEFONLAR


0266 245 33 32 – 243 33 32

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2020 www.birlikgazetesi.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.birlikgazetesi.com.tr’ye aittir. www.birlikgazetesi.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.birlikgazetesi.com.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.birlikgazetesi.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.birlikgazetesi.com.tr’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Birlik Gazetesi ; Basın Meslek İlkeleri’ne Uymaya Söz Vermiştir.

POPÜLER FOTO GALERİLER