Balıkesir’de Dursunbey ilçesinde AK Parti belediye meclis üyeleri belli oldu.
Dursunbey’de AK Parti Belediye Başkan Adayı mevcut Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan olarak gösterildi. Seçim Kuruluna teslim edilen listelere göre ise Dursunbey’de Belediye Meclisi’nde ilk sırayı Akif Kandemir aldı.
Dursunbey’de AK Parti belediye meclis üyelerini tebrik eden Dursunbey Belediye Başkanı ve AK Parti Dursunbey Belediye Başkan Adayı Ramazan Bahçavan, “Yeni dönemde bir ve beraber olarak ilçemize hizmet edeceğimiz Cumhur ittifakı Belediye Meclis üyelerimiz ilçemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
Öte yandan AK Parti’nin 31 Mart 2024 yerel seçimleri için Dursunbey ilçe Belediye Meclis Üye Listesi şu şekilde:
Ramazan Bahçavan (Dursunbey Belediye Başkan Adayı)
Akif Kandemir
Eşref Uslu
Uzeyir Sali
Halil Sarıoğlu
Ali Şık
Ayşe Özel
Ahmet Savran
Yusuf Turhan
İsmail Kıymaz
Mehmet Kurt
İsmail Tahtalı
Hakan Unlu
Halil Gezer
KONTENJAN:
Sadettin Aslan
Mustafa Korkmaz
HABER: HABER MERKEZİ
Yorum yapın