Burhaniye Belediyesi, ilçenin fotoğraf yoluyla tanıtımına katkı sağlamak için Türkiye Fotoğraf Sanatları Federasyonu destekleri ile düzenlediği fotoğraf yarışmasının son başvuru tarihi 12 Aralık 2023’e ertelendi.

Burhaniye Belediyesi tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasının son başvuru tarihi 12 Aralık 2023 tarihine kadar uzatıldı. Ücretsiz katılımın düzenleneceği yarışmada katılımcılar, 12 Aralık 2023 Salı gününe kadar TFSF’nin web sitesi üzerinden seçici kurula sunulmak üzere fotoğraflarını yükleyebilecek. İlk 3 sıralamaya giren fotoğrafların sanatçılarının madalya ve plaketle ödüllendirileceği yarışmada; 1’inciye 10.000 ₺, 2’nciye 8.000 ₺, 3’üncüye 6.000 ₺ para ödülü verilirken; Mansiyon, Burhaniye Belediyesi özel ödülü, sergileme ve satın almada da para ödülü ile fotoğraf sanatçıları ödüllendirilecek.

İlçenin fotoğraf yoluyla tanıtımına katkıda bulunurken tarihi, doğası, turizmi, geleneksel etkinlikleri, kültür ve sanatı, sosyal hayatı, birey ve toplum yaşamından kesitler sunmak gibi temaları üzerinde oluşturulan yarışma yoğun ilgi ve katılım ile devam ediyor.

 

HABER: DOĞANCAN BALIK