GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

26795240382232123112
Yazarlar

290..

24667236142639530634
Yazarlar

EFKAR-I UMUMİYE’NİN MANZARA-I UMUMİYESİ!

30238217142570225111
Yazarlar

ÖNCE VATAN

26235317683031721209
Magazin

BALIKESİR’DE HALUK LEVENT RÜZGARI ESTİ

22876279522617727561
Yazarlar

EFKAR-I UMUMİYE’NİN MANZARA-I UMUMİYESİ

23026257002952820341
Yazarlar

HESAPTAN DÜŞÜN

24543237232835630224
Yazarlar

ATATÜRK BÜYÜK ZAFERİ ANLATIYOR!.

24615286652809226559
Yazarlar

ZAFER

27987209362539928618
Yazarlar

BUGÜN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI..

29095275792064529049
Yazarlar

HA BUGÜN, HA YARIN

Giriş Yap

Balıkesir Birlik Gazetesi - Son Dakika , Güncel Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!