Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Mimarlık Fakültesi öğrencileri mezuniyetlerini kep atarak kutladı.

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Mimarlık Fakültesi’nde 2023-2024 eğitim-öğretim yılı mezunları için mezuniyet töreni düzenlendi. BAÜN Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Şehit Fethi Sekin Konferans Salonunda düzenlenen törene, Balıkesir Üniversitesi Rektör V. Prof. Dr. Murat Doğdubay, Balıkesir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Satıl, Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Türkan Göksal Özbalta, senato üyeleri, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan törende öğrenciler adına Hatice Erol bir konuşma yaptı. Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Türkan Göksal Özbalta da yaptığı konuşma ile öğrencileri mezuniyetleri dolayısıyla tebrik etti.

Balıkesir Üniversitesi Rektör V. Prof. Dr. Murat Doğdubay da törende bir konuşma yaparak mezunları başarılarından dolayı kutlarken, öğretim elemanlarına ve öğrenci velilerine de öğrenciler üzerindeki emekleri için teşekkür etti.

Tören, dereceye giren öğrenciler ile mezun öğrencilere belgelerinin verilmesinin ardından, keplerin atılmasıyla sona erdi.

 

HABER: EBRU KANTARLIOĞLU