Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, göreve geldiği günden bu yana şehrin ulaşım altyapısını güçlendirmek ve konforunu artırmak için büyük bir asfalt hamlesine liderlik ediyor.

"SINDIRGI'DA YOLLAR, GÜVEN VE KONFORLA BULUŞUYOR!"
Büyükşehir Belediyesi, iki yeni asfalt üretim tesisi inşa ederek asfalt üretim kapasitesini üç katına çıkarırken saatlik üretimi ise 640 tona çıkardı. Bu sayede, Sındırgı başta olmak üzere Balıkesir'in dört bir yanında yürütülen hızlı ve kesintisiz asfalt çalışmalarıyla şehir ulaşımını daha etkili hale getiriyor.

‘’Büyükşehir, Sındırgı’yı Konforla Geleceğe Taşıyor!"
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Sındırgı'yı çağdaş ve güvenli bir ilçe haline getirme hedefi doğrultusunda asfaltlama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 150 kilometre sathi kaplama ile sıcak asfalt, 25 bin 300 metrekare parke-bordür ile sokak ve caddeleri modernize eden Büyükşehir, ayrıca 597 kilometre yol çizgi ile bakım onarım çalışması yanı sıra, 2 bin 250 yeni trafik levhası ile kenti modern bir görünüme kavuşturdu. Sındırgı'nın altyapısı ve üstyapısı, Büyükşehir Belediyesi'nin kararlı çabalarıyla güçlenerek ilçe, güvenli ve konforlu bir geleceğe taşınıyor.

"365 Gün Asfalt:
Balıkesir Büyükşehir, Her İlçede Hızla Çalışıyor!"
‘’Kesintisiz Ulaşım İçin Çalışıyoruz’’

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir’in her noktasında asfalt ve yol çalışmalarının 365 gün devam ettiğini vurgulayarak şehrin her köşesine Büyükşehir imzası attıklarını belirtti. Başkan Yılmaz, çalışmaların plan dâhilinde ilerlediğini ifade ederek, "Her ilçemizde ekiplerimiz çalışmalarına durmaksızın devam ediyor. Şehrimizi bir bütün olarak kucaklayıp her bir ilçesiyle birlikte kalkındırıyoruz. İlçelerde yaptığımız çalışmalar sadece yol yapım işleri değil. Büyükşehir olarak üzerimize düşen her konuda hizmet götürmeyi sürdürüyoruz. Bu şehirde yaşayan her bir hemşerimizin mutlu etmek için ekiplerimizle birlikte canla başla gayret ediyoruz." şeklinde konuştu.

HABER: HABER İLAN