Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Rektör’ü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, BAÜN Hastanesine yapmış olduğu ziyarette, Hastane Başhekimi tarafından yapılan toplantıya katılım gösterdi.

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt, Prof. Dr. Murat Doğdubay ve Prof. Dr. Fatih Satıl ile birlikte Balıkesir Üniversitesi Hastanesini ziyaret etti. Hastane Başhekimi Doç. Dr. Bahadır Çağlar’a ve Hastane Başmüdürü Öğr. Gör. Bülent Duman’a makamlarında ziyarette bulunan Rektör Oğurlu, daha sonra hastane çalışmaları hakkında hastane üst yönetiminden bilgiler aldı.
BAÜN Hastanesi Başhekim Yardımcıları Doç. Dr. Süha Serin, Doç. Dr. Tarık Yıldırım ve Doç. Dr. Bülent Atik ile Hastane Başmüdürü Öğr. Gör. Bülent Duman’ın da yer aldığı toplantıda; Hastane Başhekimi Doç. Dr. Bahadır Çağlar yaptığı sunum ile hastanede yakın dönemde gerçekleştirilen faaliyetler ile ilerleyen süreçteki planlamalar hakkında bilgiler paylaştı.
Toplantıda yaptığı değerlendirmede, hastane yönetimini ve personelini çalışmaları dolayısıyla tebrik eden BAÜN Rektörü Oğurlu, üniversite hastanesinin sağlık alanında Balıkesir’in gözbebeği kurumlarından olduğuna dikkat çekerek, üniversite yönetimi olarak gerek akademik, gerek idari alanlarda gerekse fiziki büyüme ve gelişim süreçlerinde hastane çalışmalarının yakından desteklemeyi sürdüreceklerini belirtti. 

HABER: HABER MERKEZİ