Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz ve ekibi, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’ı ziyaret etti.

Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, 74 yıl sonra Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) kazandığı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’ı ziyaret etti. Ziyarette Başkan Palaz’a CHP Gönen İlçe Başkanı Ünsal Acar, İlçe yöneticileri ve Meclis Üyeleri eşlik etti.

Ziyarette Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’ı tebrik ederek görevinde başarılar diledi. Daha sonrasında Gönen’in projeleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu ve talepler iletildi.

Gönen’de yapılması planlanan projeleri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın ile paylaşan Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, “Gönen’de yapmayı planladığımız projeleri, fen işleri, ulaşım çözümleri, kent estetiği gibi yürütülecek çalışmaları Başkanımız Ahmet Akın ile değerlendirdik. Sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı Başkanım Ahmet Akın’a teşekkür ediyoruz. İlçemize ve ilimize yapacağı önemli projelerde her daim yanında olacağız. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinin Ahmet Akın Başkanımıza ve Balıkesirimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, “Gönen Belediye Başkanımız İbrahim Palaz ve CHP Gönen İlçe Başkanımız Ünsal Acar, Meclis Üyelerimiz misafirimiz oldu. Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

HABER: SERMİN ASLAN