Balıkesir'deki eczane çalışanlarının bir araya gelerek kurduğu Eczacı Tekniker ve Teknisyenleri Derneği, ilk ziyaretini eczane sahiplerinin çatı kuruluşuna yaptı. Eczacılar Odası başkanı Göksel Gümüş ile bir araya gelen dernek yöneticileri, sorunlarıyla çözüm önerilerini anlattı.

Balıkesir'deki eczane çalışanlanın bir araya gelerek çatısı altında buluştuğu, Balıkesir Eczacı Tekniker ve Teknisyenleri Derneği kuruluş çalışmalarını tamamladı. Hazırlanan tüzüğün Sivil Toplumla İlişkiler İl Müdürlüğü'nce onaylanmasının ardından resmiyet kazanan dernek, faaliyetleri doğrultusunda çalışmalarına da başladı.

Balıkesir Eczacı Tekniker ve Teknisyenleri Derneği'nin kurucu yönetimi ilk ziyareti, Balıkesir'deki eczane sahiplerinin çatı kuruluşu Eczacı Odası'na gerçekleştirdi. Başkan Abdurrahim MÉŞE ile dernek yöneticileri Hasan ERUYSAL, Sertaç ÇAVDAR, Gamze AKIN, Ercüment ÇAĞAN, Arzu BAŞARAN, sağlık sektörünün önemli halkalarından biri olan eczaneler ile çalışanlarının kalitesini artırmak, meslekle ilgili eksikleri ve sorunları Ezcacılar Odası Başkanı Göksel GÜMÜŞ buluşmalarında masaya yatırdı, çözüm önerilerini dile getirdi.

Haber: Ebru Kantarlıoğlu