Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, CHP Burhaniye Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Barış Manço Parkı ve Hıdırellez Çay Bahçesi'nde hemşehrileriyle bir araya geldi.
Başkan Deveciler, göreve geldikleri ilk günden itibaren ortak akıl ve iş birliğiyle yürüttükleri projeler ve hizmetlerini sinevizyon gösterisiyle vatandaşlara aktardı. Hemşehrilerinin istek ve taleplerini dinlediklerini vurgulayan Başkan Deveciler, ‘Değişen ve Gelişen Burhaniye’ kapsamındaki vizyon projeleriyle ilçeye faydalı hizmetler sağlayacağını belirtti.
Konuşmasında, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ilhamıyla kısa sürede büyük işler başardıklarını ve israfı sona erdirdiklerini ifade eden Başkan Ali Kemal Deveciler, 31 Mart akşamı halkın desteğiyle yeni bir döneme imza atacaklarını ve Burhaniye’de daha büyük başarılar elde edeceklerini dile getirdi.

HABER: SERMİN ASLAN