Geçen Hafta Ankara’da İl Başkanları Toplantısı’na katılan DEVA Partisi Balıkesir İl Başkanı Kemal Aydemir ve beraberindeki heyet, geçtiğimiz gün Bandırma ve Erdek’te bir dizi temaslarda bulundu.

DEVA Partisi saha çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Bu kapsamda DEVA Partisi Balıkesir İl Başkanı Kemal Aydemir beraberinde İl Başkan Yardımcısı Necati Baydeniz, Karesi İlçe Sekreteri Bilbay Korkmaz ile birlikte Bandırma ve Erdek ilçelerinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdiler.

Heyet ilk olarak Bandırma’nın çiçeği burnunda İlçe Başkanı Op. Dr. Halil Şen ve ekibini Yeni Parti Binasında ziyaret etti. Bandırma’nın yaklaşan kongresi ve teşkilatlanma çalışmaları hakkında bilgi alan İl Başkanı Aydemir ve DEVA Partililer bir istişare toplantısı gerçekleştirdiler. İlçe binasında gerçekleştirilen mini toplantı sonrası esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Aydemir ve beraberindekiler Erdek’li vatandaşların ilgisi karşısında oldukça memnun gözüktüler.

 

“DEVLETİMİZİ NASIL KURTARDIĞIMIZI GÖRECEKLER”

Ziyaretler sonrası konuşsan Karesi İlçe Başkanı Hilal Demirözer Yarbaoğlu, ‘’DEVA Partisi Karesi İlçe teşkilatı olarak rahmet ayı Ramazan’da vatandaşlarımız ile bir aradayız. Esnafımızı ziyaret ediyor vatandaşlarımızın dertlerini dinliyoruz. Şunu bir kere daha gözlemliyoruz ki vatandaşlarımızın mevcut iktidar partisine olan gönül bağı tamamen kopmuş bilakis tepkiler çığ gibi. Kiminle konuşsak kimi dinlesek bin ah işitiyoruz. Topyekûn bir tepki söz konusu, halinden memnun olan bir kişiye rastlamadık. Bu ekonomik şartlarda zaten zar zor geçinen vatandaş daha da yoksullaştı. Bu duruma inanın çok üzülüyoruz ama çaresiz değiliz. DEVA iktidarında vatandaşlarımız israf ekonomisinin ülkemize verdiği zarardan, devletimizi nasıl kurtardığımızı görecek. Tasarruf tepeden başlar ve toplumun her bir ferdine sirayet eder. Topyekûn bir zenginleşme için önce bir süre kemerleri sıkacağız. Refahı yakalamak çok kolay olmayacak ama seçim sonrası ilk günden itibaren programımız dâhilinde çalışmalarımıza başlayacağız. Bu ülkenin vatandaşları her şeyin en güzelini hak ediyor” dedi.

 

 

“AYDINLIK GÜNLER ÇOK YAKINDA”

Vatandaşlarımız hiç endişelenmesiler DEVA Partisi halkın iktidarı olarak iş başına geliyor” şeklinde konuşan İl Başkanı Kemal Aydemir sözlerine şu şekilde devam etti,  “Bugün Güney Marmara’mızın 2 güzide ilçesi Bandırma ve Erdek’te ve hemen akabinde ise merkez Karesi İlçemizde teşkilatlarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Daha önce de ifade etmiştim, bundan sonra sahalarda olmaya devam edeceğiz. Halkın partisi olan DEVA partimiz halkımız ile buluşturulacak ve bütünleştirilecek.

Vatandaşın derdini dinlemeyen, dertlerine çare olamayan, DEVA olamayanların son kullanma

Tarihleri dolmuştur. Kendini vatandaşın üstünde gören, kibr-i davranışların, vatandaş nezdinde

nasıl bir tepkimesi olacağını, gerçekleşecek olan ilk seçimde hep beraber gözlemliyor olacağız. Şunu

gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki artık mevcutların miladı dolmuştur. Zaman, yeni bir nefes,

Yeni bir soluk zamanıdır. İşte bu yeni nefesin adı DEVA Partisidir. Halkını önemseyen, önceleyen,

Değer veren, ötekileştirmeyen, birleştirici, yapıcı insanların, partisi olan DEVA Partisi iktidara

Geldiği an yapacakları bugün bu saat itibari ile bellidir. Devlet yönetimi ciddi iştir. Plan, program

Gerektirir, liyakat gerektirir, devlet adamlığı bilinci gerektirir, nezaket gerektirir, kibri kabul

Etmez, bencilliği ötekileştirmeyi asla bünyesine sokmaz. Değerli vatandaşlarımız görecekler,

Bizler bu ülkeyi sözde değil özde seviyoruz ve bu uğurda gücümüz yettiğince çalışmalarımıza

Devam edeceğiz. Bu ülkeyi hep birlikte yöneteceğiz. Birazcık daha sabır, aydınlık günler çok

Yakında” UMUT SAYAN