Ak Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kamu ve özel yatırımların toplu açılışını gerçekleştirmek için bugün Balıkesir’de olacak. Büyük bir coşkuyla karşılanması beklenen Erdoğan’ın Balıkesir için birçok önemli müjde açıklaması bekleniyor.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir dizi açılış ve programlara katılmak bugün Balıkesir’de olacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Balıkesir programı kapsamında Organize Sanayi Bölgesi’nde yeni açılan fabrikaların, kamu yatırımları ve yerel yönetimlerin yaptığı eserlerin açılışını gerçekleştirecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kuva-yi Milliye meydanında gerçekleştireceği mitingin başlama saati 14.00.

 

HASRET BİTİYOR

Kuva-yi Milliye Meydanındaki buluşma için Balıkesir'de seferberlik ilan edildi. Erdoğan, 3.5 yıl aradan sonra hasret gidereceği Balıkesirliler'e yeni müjdeler verecek.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gelişiyle ilgili olarak şehir genelinde hummalı bir çalışma var. Erdoğan’ın miting alanına geleceği güzergahta güvenlik önlemleri nedeniyle araç parkı yasaklandı. Yine Erdoğan’ın muhtemel geliş güzergahı iki gün önceden asfaltlandı. Kent genelinde güvenlik üst seviyede. Bunun yanında Erdoğan’ın geçiş güzergahı dahil olmak üzere şehrin muhtelif yerlerinde yoğun bir temizlik ve tamirat çalışması tüm hızıyla sürüyor.

Şayet hava muhalefeti (sağanak yağış) olmazsa miting alanın ilçelerden büyük buluşma için gelecek vatandaşlarla dolup taşması bekleniyor.