Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, göreve geldiği ilk gün ödenmeyen maaşları ödemişti. Alınan önlemler ve Başkan Ertaş’ın talimatıyla alınan mali disiplin kararı meyvesini veriyor. Kurban Bayramı öncesi tüm personelin maaşı eksiksiz olarak yatırıldı. Belediye personelinin maaşları artık düzenli olarak ödeniyor.

Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş ilk günden itibaren maddi sorunları çözmek için aldığı kararlar, yapılan önlemlerle maaş ödemelerinin sürekliliğini sağlamak için çalışıyor. Mali disiplin çalışmalarıyla belediye personeli rahat nefes alıyor. Kurban Bayramı öncesi tüm personelin maaşı eksiksiz olarak yatırıldı. Bu aydan itibaren belediye personelinin maaş ödemeleri düzene giriyor. Geçmişte yaşanan ödeme gecikmelerini ortadan kaldırmak için kurum içerisinde bir dizi önlem alan Başkan Ertaş’ın bu hamlesi vatandaşlar ve belediye personeli tarafından da memnuniyetle karşılandı.

Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, “Edremit Belediyesi’nin hem mali durumunu güçlendirmek hem de işçilerin ve tüm çalışanların emeğinin karşılığını alın teri daha kurumadan zamanında vermek için hassasiyet gösteriyoruz” dedi.

HABER: HABER MERKEZİ