Yaklaşan mübarek Ramazan Bayramı öncesi ayakkabı sektöründe baharında gelmesiyle birlikte satışlarda artış başladı. Tuana Shoes mağazası sahibi Ufuk Galiç, en çok tercih edilen modellerin bayanlarda stiletto erkeklerde ise spor ayakkabı olduğunu söyledi.

Sezon öncesi vitrinlerini rengarenk ve şık ayakkabılar ile donatan Tuana Shoes Mağazası sahibi Ufuk Galiç, yaklaşan Ramazan Bayramı ile birlikte satışların arttığını söyledi.

Galiç, bu senenin trend ayakkabılarının  ise stiletto ve spor modelleri olduğunu ifade etti.

Yeni sezon stiletto ve spor ayakkabıları Balıkesirlilerin beğenisine sunan Ufuk Galiç; “İnce ruhlu, zarif ve aynı zamanda karşı konulmaz bir cazibeye sahip olan stilettolar, platform tabanları ile bayan arkadaşlarımız da  güçlü bir duruş sağlıyor. Katıldıkları her davette ilgi odağı olmanızı garantiliyor.

Balıkesirli bayanlar bu yaz davetlerde bakışları üzerine çekmeye ve hafızalara iz kazınmaya hazır olsunlar. Bizim stiletto modellerimiz tam da iddialı ve cesur bir stile sahip hanımlara göre. Zarifliği, şıklığı ve kullanış bakımından rahat olan stiletto modellerimiz bu yazın da tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bu yaz da zerafet ve şıklığı tercih eden bayanların gözbebeği stiletto olacak gibi görünüyor” dedi.

Bahar aylarında canlı kombin yapmak isteyenlerin ilk önce ayakkabıdan başlamasını söyleyen Galiç; satışlardan memnu olduklarını belirterek sözlerini şu şekilde tamamladı; “Bahar aylarında stiletto hariç spor ayakkabı da tercih ediliyor. Baharın canlılığını kombinlerin de taşımak isteyen kişi ilk önce ayakkabıdan başlamalıdır. Tabi spor ayakkabı seçerken sadece dış görünüşe değil rahatlığına da bakılması gerekiyor. Spor ayakkabı rahatlığı, ayağa güzel oturması ve kullanışlı olduğu için hem bayanlar hem erkek müşteriler tarafından çok tercih ediliyor.

Bu yaz da trendler arasında yerini almaya devam eden spor ayakkabı modellerimizi vitrinlerimize yerleştirdik bayramın da yaklaşması ile birlikte artan satışlarımızdan memnunuz. Pandemi sonrası işlerin düzeleceği inancımız fazla. Rabbim tüm esnaf arkadaşlarımıza hayırlı, bereketli bol kazançlı bir yıl versin.”