Orhanlar Mahallesi Hayvan ve Emtia Panayırı 13-14 Haziran’da gerçekleşecek.
Orhanlar Mahallesi’nde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Orhanlar Mahallesi Hayvan ve Emtia Panayırı 13-14 Haziran da gerçekleşecek. Vatandaşları panayıra davet eden Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga, “Orhanlar mahallemizde 13-14 Haziran’da geleneksel olarak yapılacak olan hayvan ve emtia festivaline (Panayır) tüm hemşehrilerimiz davetlidir” ifadelerini kullandı.
HABER: HABER MERKEZİ
Yorum yapın