Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Ertaş, mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, bayramın sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni etti.

Başkan Ertaş, bayramın manevi değerlerine dikkat çekerek, "Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Bu özel günün, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum" dedi.

 

Dayanışma ve yardımlaşma ruhunun önemine değinen Ertaş, bayram süresince ihtiyaç sahiplerinin unutulmaması gerektiğini belirtti. "Bayram boyunca ihtiyaç sahiplerini unutmadan, dayanışma ve yardımlaşma ruhuyla hareket edelim. Edremit Belediyesi olarak, huzurlu bir bayram geçirmeniz için tüm tedbirleri aldık" ifadelerini kullandı.

 

Tüm İslam âleminin Kurban Bayramı'nı kutlayan Başkan Ertaş, "Başta Edremitli hemşehrilerim olmak üzere, tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmenizi diliyorum" dedi.

HABER: HABER MERKEZİ