Balıkesir’de sporla yaşam kalitesini arttırmak isteyenlerin değişmez adresi: Olimpia Fitness Center.

Sağlıklı zinde bir vücuda sahip olmak veya kilo vermek için spor salonlarına ihtiyaç duyarız. Balıkesir’deki en iyi spor salonlarından birisi Olimpia Fitness Center, fitness alanında gönül rahatlığıyla sporunuzu yapabileceğiniz, çeşitli imkanların bulunduğu nadir spor salonlarından birisi.

Balıkesir merkezde hizmet veren Olimpia Fitness Center geniş ve ferah bir çalışma alanına sahip olan içerisinde soyunma odası, duş, havalandırma, kilitli dolap gibi detaylarla size konforlu bir spor ortamı sağlıyor.

İşletme sahibi Mustafa Sancaklı ve Savaş Duran sağlıklı spor yapmak isteyen herkesi spor salonuna davet ettiler.

 

KALİTE VE TECRÜBE AYNI YERDE

Salonlarında 100’e yakın makine ve tesisatlar olduğunu söyleyen Sancaklı, kilo vermek isteyen, vücut geliştirmek ve sağlıklı bir yaşam isteyen Balıkesirlilerin kendilerini tercih ettiğini söyledi. Sancaklı; “Salonumuzda hijyen konusuna dikkat ediyoruz. Ayrıca tecrübeli eğitmenlerimiz ile müşterilerimize son derece sağlıklı eğitimler sunuyoruz.

Fitness eğitimlerimizi 2 bayan 2 erkek olmak üzere 4 hocamız vermekte. Hepsi eğitimlerini tamamlamış ve belgeli eğitmenler.

Salona ilk kez gelen bir birey hocalarımız eşliğinde üç gün boyunca burada eğitim alıyorlar.  Daha sonra kendileri sağlıklı bir şekilde istedikleri aletlerde aldıkları eğitim doğrultusunda çalışabilmekteler.

 

“BALIKESİR’DE SPORA İLGİ FAZLA”

Balıkesir’de spor konusunda ilgi epey fazla. Bilgi ve birikimli müşteri portföyümüzdeki kişiler sağlık bir yaşam için spor yaptıklarının bilincindeler. Ben bu sektöre 2011 yılında girdim. Balıkesir’de 2 tane spor salonu vardı biri Olimpia diğeri ise Şampiyon’du. Şuan 30 tane spor salonu var hepsi de gördüğüm kadarıyla güzel işler yapıyor. Bu yüzden ben Balıkesir’de spora ilginin olduğuna inanıyorum ve görüyorum.

 

“AMAÇ PARA DEĞİL, İYİ İŞ ÇIKARMAK”

Bunun yanında biz kişilere hem besin hem beslenme, kilo alma kilo verme konusunda yardımcı oluyoruz. Vücut analizleri, ölçümleri, beslenme programları yapıyoruz. Bizim amacımız para kazanmak ötesinde buraya gelen sporcu olarak gördüğümüz bireylere yardım etmek, o yüzden her şeyin en iyisini düşünüp uyguluyoruz” dedi.