Yeni Sanayispor Kulübü yönetim kurulunda değişikliğe gidildi. Göreve gelen yeni Başkan Beytullah Erel, dün takım ve yeni transferlerle ilk kez bir araya geldi. KÜÇÜKSAN halı sahasında hem antrenman hem mangal keyfi yapan mavi-beyazlılar yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü.

Yeni Sanayispor Kulübü Başkanı Beytullah Erel beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte takımın KÜÇÜKSAN halı sahasındaki antrenmanını izledi. KÜÇÜKSAN Başkanı Ahmet Sakbaş’ında katıldığı ilk antrenmanı Yeni Sanayispor Kulübü yöneticileri M. Onur Kapkan, Ali Sincanlı, Murat Çiftçi, Serkan Niyet, Çağatay Kapkan, Cemalettin Güney ve Barış Kısacık’ta izledi.

Antrenman sonrası açıklamalarda bulunan Yeni Sanayispor Kulübü Başkanı Beytullah Erel, yeni yönetim yanı sıra yeni teknik kadro ve yeni transferlerin takıma hayır getirmesi temennisinde bulundu. Başkan Erel; “A takımımız için teknik direktör Bilal Türker, yardımcılığına Anıl Çelik ve kaleci antrenörlüğüne ise Kemal Taşçıoğlu ile anlaşma sağlandı.

Kulüp yönetiminde görev değişikliğine gittik. Eski başkan ve yöneticilerine bugünedek verdikleri hizmetleri ve emekleri için teşekkür ediyorum. Yaptığımız transferler ile bu sezon Süper Amatör Lig’inde hem futbolu hem kalitesiyle renk katan bir Yeni Sanayispor izleteceğiz. Hedefi olan bir kadro ile sezona başlıyoruz. Allah utandırmasın.” dedi.

Öte yandan 2021-2022 Süper Amatör Sezonu için Yeni Sanayispor’un yeni yönetimiyle birlikte kadrosuna kattığı transferler şu şekilde: Mehmet Şemtürk, Gökhan Çakır, Rıdvan Bal, Gökay Bal, Numan Başol, Yusuf Buran, Kartal Kara, Samet Can Tursun, Emre Çavdar, Turhan Kabak,

Eski Kadrodan kalan oyuncular: Özcan Ataman, Enes Çapraz, Mirsad Çegen, Mert Albayrak, M. Akif Okay, Bilal Aykan, Berkay Akgün

 

HABER: HÜSEYİN TÜLEK