Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Balıkesir Şubesi’nin 9. Olağan Genel Kurulu dün gerçekleştirildi. Yapılan genel kurulda üyeler mevcut Başkan Ali Göçmen yeniden seçilerek güven tazeledi.

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Balıkesir Şubesi’nin 9.Olağan Genel Kuruludün gerçekleştirildi. Hüseyin Dayanç’ın başkanlığında kurulan Divan Kurulu ile gündem maddeleri ve faaliyet raporları üyeler ile paylaşıldı. Raporların okunmasının ardından yönetim ve denetim kurulunun ibra edilmesi için Divan Kurulu oylama gerçekleştirdi. Kongrede Başkan Ali Göçmen ibra edildi. Tek Aday ile gidilen seçimde mevcut Başkan Ali Göçmen oy birliği ile tekrardan başkan seçildi.

Tekrardan başkan seçilen Ali Göçmen’in yönetim kurulu şu şekilde; Yönetim Kurulu Asıl: Mümin Erdem, Nevzat Keklik, Hüseyin Emek, Hayrullah Onur. Yönetim Kurulu Yedek: Ercan Erdoğan, Hilmi Atiker, Volkan Güney, Ali Serpan, Raci Malçok. Denetim Kurulu Asıl: Rahmi Demir, Süleyman Bostan, Ekrem Uysal. Denetleme Kurulu Yedek: Tülay Hasoğlu, Kezban Çakır, Hüseyin Bursal. Üst Kurul Delegeliklerine: Ali Göçmen, Mümin Erdem, Hüseyin Emek, Nevzat Keklik, Ali Serpan, Süleyman Bostan, Hayrullah Onur, Ekrem Uysal

HABER: AYDIN ENES ERBAŞI