Birlik Gazetesi, Güncel Haberler, Balıkesir haber, Balıkesir Birlik, Birlik Haber, Birlik Gazetesi, En son haber, Balıkesir

Kayra Kayan, gündeme bomba gibi düştü

Kayra Kayan, gündeme bomba gibi düştü
29
24 Mart 2021 - 17:42

Balıkesirli ses sanatçısı Kayra Kayan sahnelere bomba gibi giriş yaptı. Aleyna Tilki’yi sahnelerden indirmeye geldiğini söyleyen Kayan, sosyal medya platformlarında da kısa sürede on binlerce izlenme sayısına ulaştı.
Balıkesirli güzel pop şarkıcısı Kayra Kayan, Türk Pop Müziği listelerine ilk 10’dan giriş yaptı. Kısa sürede güzelliği ve sesiyle dikkat çeken Kayra Kayan, iddialı konuştu. Takipçilerinin kendisini Aleyna Tilki’ye benzettiğini söyleyen Kayan, kısa sürede Tilki’yi sahnelerden indireceğini iddia etti.
23 yaşındaki genç yetenek, Kayra Kayan, pop müzik kategorisinde iddialı şarkısı Dip Beyaz ile beğeni topladı. Söz ve müziği kendisine, düzenlemesi yeni nesil şarkıcıların tercih ettiği başarılı isim Denizkan Boz’a ait parçanın klibini ise yönetmen Ramazan Arslankaya çekti. Yapımcılığını Monster Stüdyo’dan Seçil Kayan’ın üstlendiği klibin kreatifini Evrim Kayan hayata geçirdi.
Ünlü modacı Cihan Nacar imzalı kırmızı elbisesi ile klibinde her şeyi elde edebilen güçlü bir kadın figürünü yansıtan 23 yaşındaki Kayra Kayan Marmara Üniversitesi Yan Flüt Ana Sanat Dalı öğrencisi. Düzgün fiziği ile de dikkat çeken Kayra Kayan, müzikte iddialı olduğunu belirterek, “Sektöre bir yıldırım düştü, biraz can yakabilirim” dedi.
Ayrıca Kayra Kayan, pop şarkıcısı Tan Tasçı ile 2018 yılındaki birlikteliğiyle de gündeme gelmişti.

POPÜLER FOTO GALERİLER