Birlik Gazetesi, Güncel Haberler, Balıkesir haber, Balıkesir Birlik, Birlik Haber, Birlik Gazetesi, En son haber, Balıkesir

KARESİ ETİN 2.ŞUBESİ AÇILDI

KARESİ ETİN 2.ŞUBESİ AÇILDI
11
31 Ocak 2020 - 7:10

Karesi Et’in 2. Şubesi dün düzenlenen törenle hizmete girdi. Açılışa iş ve siyaset dünyasından birçok ismin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Okunan duaların ardından açılış kurdelesini Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula, AK Parti eski milletvekili İsmail Özgün, Milli Atlet İsmail Akçay işletme sahipleri Erdoğan Karabulut ve Recep Karabulut birlikte kestiler. Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz yaptığı konuşmada rızkın onda dokuzunun ticarette olduğunu belirterek “İşletme sahiplerini canı yürekten kutluyorum bir ilki Balıkesir’de gerçekleştirdikleri için. Aynı zamanda istihdama da katkı sağlayarak ekonomiye de destek veriyorlar. Biz Büyükşehir Belediyesi olarak yeni iş yeri açan istihdam sağlayan herkesin yanındayız ve her türlü kolaylığı sağlamaya hazırız. Allah bol kazançlar versin Balıkesir’e hayırlı olsun” dedi.
İşletme sahibi Erdoğan Karabulut ise Bursa yolu no 15’de sanayi karşısına açtığımız 2. şubemiz bugün hizmete girdi. Haftanın 7 günü açık olacak mağazamızda online olarak da Balıkesir Kuzusunu müşterilerimize ulaştırmanın gururu içindeyiz. Şuan da 15 kişi istihdam ediyoruz ancak önümüzdeki günlerde bu sayının 20’ye çıkartmayı düşünüyoruz. Bizim burayı açarken ki amacımız üretim tesisi kurmaktı ancak güzel bir yol üzerinde olunca burası perakende satış yerini de yapmak istedik. Tesisimizde Balıkesir etini vakumlanmış paketler halinde hem marketlere hem de online şekilde balikesireti.com adresinden tüm Türkiye’ye gönderebilme şansına sahip olduk. Balıkesir’in eti meşhur olduğu için bizde böyle bir site kurduk. Balıkesir etinin ilimizde üretilip verildiğini tanıtmak içinde bu tesisleri onaylı bir şekilde kurduk” şeklinde konuştu.
Davetliler tarafından gezilen tesisler her kes tarafından tam not alırken misafirlere kavurmalı pilav ayran ikramında bulunuldu.
Otağ FIRINCIOĞULLARI
İHA

POPÜLER FOTO GALERİLER