Birlik Gazetesi, Güncel Haberler, Balıkesir haber, Balıkesir Birlik, Birlik Haber, Birlik Gazetesi, En son haber, Balıkesir

GÜNMARSİFED Çanakkale’de

GÜNMARSİFED Çanakkale’de
10
31 Ocak 2020 - 11:21

Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GÜNMARSİFED Çanakkale’de ÇASİAD ev sahipliğinde; BASİAD, BAGİAD, BANSİAD, BİSİAD, BANGİAD katılımı ile 2 ayrı toplantıda bir araya geldi.

İş Dünyası çeşitli konuları görüşmek ve 2020 yatırım olanaklarını değerlendirmek amacıyla Çanakkale’de bir araya geldi. GÜNMARSİFED Yönetim Kurulu, ÇASİAD, BASİAD, BAGİAD, BANSİAD, BİSİAD, BANGİAD temsilcilerinin katılımı ile Çanakkale’de önce Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Arzu Yeşil başkanlığındaki Oyak Ekibini “Finansal Ürünler ve Şirketler İçin Stratejik Ortaklık İmkanları” konulu toplantıda dinledi. Toplantıda şirketler için çeşitli yatırım ve finansman olanakları değerlendirilirken stratejik ortaklık imkanları konuları gerçekleştirildi. Sunumun ardından GÜNMARSİFED üyelerine bire bir talepleri ile ilgili bilgiler verilerek bireysel görüşmeler gerçekleştirildi. Oyak Yatırım ile gerçekleştirilen toplantı ve ikili görüşmelerin ardından GÜNMARSİFED Yönetimi ve üye dernek temsilcileri bir araya gelerek başta 2020 yatırım olanakları ve stratejik ortaklıklar olmak üzere ekonomi ve iş dünyasında yaşanan çeşitli konuları görüştüler. 2020 yılında gerçekleştirilecek faaliyetler ile ilgili yapılan görüşmelerde KOBİ’ler için yapılacak büyük bir organizasyon konusunda fikir birliğine vardılar.
Otağ Fırıncıoğulları

POPÜLER FOTO GALERİLER