Birlik Gazetesi, Güncel Haberler, Balıkesir haber, Balıkesir Birlik, Birlik Haber, Birlik Gazetesi, En son haber, Balıkesir

Güney Marmara Kalkınma Ajansı Toplantısı Balıkesir’de Gerçekleştirildi

Güney Marmara Kalkınma Ajansı Toplantısı Balıkesir’de Gerçekleştirildi
6
26 Ağustos 2020 - 16:39

Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın (GMKA) Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Hasan Şıldak’ın ev sahipliğinde Çanakkale Valisi İlhami Aktaş başkanlığında Güney Marmara Kalkınma Ajansı Hizmet Binası Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Toplantıya, Dönem Başkanı Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Başkan Vekili Vali Hasan Şıldak’ın yanı sıra Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Sadık Göğüsgeren, Balıkesir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Kula ve GMKA Genel Sekreteri Hasan İskender, GMKA Çanakkale Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Recai Başaran ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Vali Şıldak ve Vali Aktaş açılış konuşmalarında toplantıda görüşülecek konuların, alınacak kararların iki İlimiz için de güzel hizmetlere vesile olmasını temenni ettiler. Ardından GMKA Genel Sekreteri Hasan İskender Yönetim Kuruluna Ajansın 2020 yılı ilk 6 aylık faaliyetleri ve 2021 yılı çalışma programı hakkında bilgi verdi. Toplantı gündem maddelerinin tek tek görüşülerek ortak bir sinerji oluşturulması için gerek turizm gerekse coğrafi işaretli ürünler gibi İlleri her yönüyle geliştirecek projelerle ile ilgili sonuç odaklı birim çalışmaları hususundaki konular gündeme getirildi. Ayrıca toplantı gündeminde bulunan tüm maddeler görüşülerek karara bağlandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER