Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Turizm Fakültesi’nde 2023-2024 eğitim-öğretim yılı mezunları mezuniyet coşkusunu kep atarak kutladı.

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Turizm Fakültesi’nde 2023-2024 eğitim-öğretim yılı mezunları için mezuniyet töreni düzenlendi. BAÜN Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Şehit Fethi Sekin Konferans Salonu’nda düzenlenen törene, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt, Prof. Dr. Murat Doğdubay ve Prof. Dr. Fatih Satıl, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Köroğlu, senato üyeleri, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan törende öğrenciler adına İrem Alga bir konuşma yaptı. Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Köroğlu da yaptığı konuşma ile öğrencileri mezuniyetleri dolayısıyla tebrik etti.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu da törende bir konuşma yaparak mezunları başarılarından dolayı kutlarken, öğretim elemanlarına ve öğrenci velilerine de öğrenciler üzerindeki emekleri için teşekkür etti.

Tören, dereceye giren öğrenciler ile mezun öğrencilere belgelerinin verilmesinin ardından, keplerin atılmasıyla sona erdi.

 

HABER: GÜL ÇETİNBAĞ KANBER