Birlik Gazetesi, Güncel Haberler, Balıkesir haber, Balıkesir Birlik, Birlik Haber, Birlik Gazetesi, En son haber, Balıkesir

Canbey Sürekli Halkın İçinde

Canbey Sürekli Halkın İçinde
8
02 Eylül 2020 - 15:19

HER DAİM HALK VE TEŞKİLATLA
Milletvekili Canbey hem AK Parti teşkilatlarıyla bir araya gelerek değerlendirme ve istişare yapıyor, hem de gittiği yerlerde vatandaşlarla sohbet ediyor, dertlerini dinliyor, çözüm üretiyor.

TEŞKİLATLA BULUŞTU
Kepsut’ta partisinin ilçe başkanlığını ziyaret eden Canbey, millete hizmet için fedakarca çalışan teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

VEFALI YURT KEPSUT’TA VEFA
Canbey partinin emektarlarından, Kepsut kurucu yönetim kurulu üyesi İdris Bilgiç’i evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini de iletti.

ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET
Kepsutlu şehitler Alkan Avcu ve Halil İbrahim Köse’nin ailelerini de ziyaret eden Canbey, şehit ailelerinin daima yanlarında olduklarını belirterek “Rabbim tüm şehitlerimizin makamını yüceltsin” diye konuştu.

HALKI DİNLEDİ
AK Partili Vekil Canbey Kepsut’un kırsal mahalleri Hotaşlar, Osmaniye, Mahmudiye ve Kalburcu‘da, çalışkan ve emektar mahalle sakinleri ile bir araya gelerek çaylarını içti ve dertlerini dinledi.

TARLADA İZİ OLMAYANIN HARMANDA SÖZÜ OLMAZ
Yaptığı ziyaretlerde tarlaya girmeden edemeyen Milletvekili Mustafa Canbey, Kepsut’un meşhur şeftalisini tarlada dalından toplayarak beraberindeki heyete ikram etti. “Tarlada izi olmayanın harmanda sözü olmaz” diyen Canbey, “Güçlü Türkiye’miz için üreten çiftçimizin her daim yanındayız.” ifadelerini kullandı.

YOL YAPIM İŞÇİLERİNİ ZİYARET ETTİ
Programlarının sonunda Kepsut Sanayi Caddesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin yol yapım çalışmasını yerinde inceleyen Canbey, geç saatlere kadar çalışan yol yapım işçileriyle sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

BALIKESİR SEVDALISIYIZ
Kepsut ziyaretine ilişkin açıklama yapan AK Parti Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, “Balıkesirimizi karış karış gezmeye, vatandaşlarımızla buluşmaya devam ediyoruz. Bugün de Kepsut’tayız. Biz Balıkesir’in sevdalısıyız. Vatandaşlarımız için yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER