Birlik Gazetesi, Güncel Haberler, Balıkesir haber, Balıkesir Birlik, Birlik Haber, Birlik Gazetesi, En son haber, Balıkesir

reklam

ŞOV HÜSRANLA BİTTİ

ŞOV HÜSRANLA BİTTİ
4
25 Kasım 2020 - 14:54

Başkan Sarı: “Bir ay önce kameralar önünde başlattıkları çalışmaları ellerine yüzlerine bulaştırdılar.”

Büyükşehir Belediyesi’nin ‘plansız programsız’ çalışmalar yaptığını iddia eden CHP İl Başkanı Serkan Sarı “İki gün önce döşedikleri kaldırım taşlarını yağmur oluk bağlantılarını unuttukları için gece yarısı operasyonu ile çöpe atıp tekrar çalışama başlattılar. Milli servet çöpe gitti. Bunun hesabını soracağız” diye konuştu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Zağnos Paşa Camii meydan düzenlemesi kapsamında yağmur suyu drenaj hattının Turan Caddesi’nde yapılan çalışmaları CHP İl Başkanı Serkan Sarı’nın ve vatandaşların tepkisine neden oldu. Vatandaşları şikayetleri doğrultusunda çalışma alanında gece sosyal medya hesabından canlı yayın yapan ve gazetemize açıklamalarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Serkan Sarı Büyükşehir Belediyesi’nin “Gelişen, zenginleşen bir Balıkesir için durmayacağız” sloganını eleştirerek “Böyle iki gün önce yaptığımızı çöpe atarak mı zengin olacağız?” dedi.

“BUNUN HESABINI SORACAĞIZ”
Büyükşehir Belediyesi ve BASKİ’nin yaptıkları hataları yüklenici firmaya yıkma planlarının da boşa çıkacağını ifade eden CHP İl başkanı Serkan Sarı açıklamasında şunları ifade etti:
“24 Ekim gece yarısı kameralara poz verip işin başındayız havasını yaratarak Yücel Yılmaz ve ekibinin yaptığı şov hüsranla bitmiştir. Vatandaşın parasını har vurup harman savuran büyükşehir belediyesinin bu vurdumduymazlığa artık bir son vermesini istiyoruz. ‘Ben yaptım oldu’ anlayışından çıkıp halkın sesine kulak vermelidirler. Plansız, programsız yaptıkları bu çalışmada yine vatandaşın cebinden çıkan paralar çöpe gitmiştir. Bunun sorumlusu Büyükşehir Belediyesi’nin iş bilmez yöneticileridir. Bunun hesabını soracağız.”

POPÜLER FOTO GALERİLER