Birlik Gazetesi, Güncel Haberler, Balıkesir haber, Balıkesir Birlik, Birlik Haber, Birlik Gazetesi, En son haber, Balıkesir

reklam

İLÇE MÜDÜRLERİ İLE MARMARA BÖLGESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

İLÇE MÜDÜRLERİ İLE MARMARA BÖLGESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
7
23 Ekim 2020 - 16:29

Bandırma, Erdek, Gönen, Susurluk ve Manyas Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüklerini kapsayan Marmara Bölgesi Değerlendirme toplantımız Bandırma İlçe Müdürlüğü ev sahipliğinde ve İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu Marmara Bölgesi İlçe Müdürleri ile değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Toplantıya Spor Hizmetleri Şube Müdürü İhsan Görmez, Bandırma Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Elüstü, Erdek Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Salman Koçu, Manyas Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kudret Egen, Gönen Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Demirtaş, Susurluk Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Haydar Çetinkaya katıldı.

Bandırma Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda, gençlik ve spor faaliyetleri ile tesislerin son durumu değerlendirilerek yaşanılan sorunlar ve talepler dile getirildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, “Korona virüs salgını nedeniyle bazı etkinliklerimizi online olarak sürdürdük. Sosyal mesafe gözetilerek yaptığımız aktivitelerle çocuklarımız ve gençlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Bugüne kadar personelimizin, özellikle sporcularımızın önerilere ve kurallara yüksek derecede uyumunu gördük. Bu da bizi mutlu etti. İşlerimizle, çalışmalarımızla ve birimizle olan ilişkilerimizi Covid-19 gerçeği ve sosyal mesafeyi gözeterek yeniden kurguladık. Buna dikkat etmeye devam edeceğiz. Bu dönemde tesislerimizi inceleyerek eksiklerimizi gidermeye yatırımları ve yapım süreçlerini hızlandırmaya gayret ettik. Bundan sonra da çalışmalara devam edeceğiz. Gayretli çalışmalarımız dolayısıyla sizleri ve tüm personelimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER