Birlik Gazetesi, Güncel Haberler, Balıkesir haber, Balıkesir Birlik, Birlik Haber, Birlik Gazetesi, En son haber, Balıkesir

Edincik’te gönüllü dezenfekte timi kuruldu

Edincik’te gönüllü dezenfekte timi kuruldu
7
14 Nisan 2020 - 8:39

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde vatandaşlar kendilerine ait traktörlerle korona virüse karşı gönüllü dezenfekte timi kurdu.
Bandırma’nın Edincik Mahallesi’nde Mahalle Muhtarlığı’nın koordinesi ile traktör sahibi 17 vatandaş korona virüse karşı gönüllü dezenfekte timi kurdu. Vatandaşlar Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Bandırma Belediyesi’nden temin edilen dezenfekte ilaçlarını traktörlerine taktıkları dezenfekte makinelerine doldurarak mahallenin tamamını gönüllü şekilde dezenfekte etti.
Edincik Mahalle Muhtarı Kamil Eryılmaz, mahalle sakinleri ile birlikte oluşturdukları gönüllü dezenfekte timi çerçevesinde 17 traktör ile tüm mahallenin dezenfekte edildiğini ve bu işlemin salgın boyunca belirli aralıklarla yapılmaya devam edeceğini ifade etti. Muhtar Eryılmaz, gönüllü olarak destek veren tüm traktör sahipleri ile ilaç temini gerçekleştirdikleri Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Bandırma Belediyesi’ne de teşekkür etti.

İHA

POPÜLER FOTO GALERİLER