Birlik Gazetesi, Güncel Haberler, Balıkesir haber, Balıkesir Birlik, Birlik Haber, Birlik Gazetesi, En son haber, Balıkesir

ALTIEYLÜL’DE UMUMA AÇIK ALANLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR

ALTIEYLÜL’DE UMUMA AÇIK ALANLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR
14
12 Mart 2020 - 9:02

Altıeylül Temizlik İşleri ekipleri rutin olarak yaptıkları temizlik faaliyetlerini arttırarak ilçe genelinde ortak kullanım alanlarında dezenfekte çalışmalarına ağırlık veriyor.

İlçe genelinde evsel ve kaba atıkların toplanması, alan temizliği yanı sıra ortak kullanım alanları olan camii, tuvalet ve üst geçitlerde temizlik faaliyetlerini sürdüren Altıeylül Temizlik İşleri ekipleri Dünya genelinde görülen corona virüsü nedeniyle dezenfekte çalışmalarına ağırlık verdi.

Temizlik faaliyetleri hakkında bilgi veren yetkililer Altıeylül ‘de temizlik hizmetinin 7/24 esasıyla yapıldığına dikkat çekti. Yetkililer, merkez ve kırsal mahalleler olmak üzere umuma açık alanlar olan tuvalet, camii ve geçitlerde rutin olarak gerçekleştirilen çalışmaların yanı sıra, vatandaşlardan gelen talepleri de değerlendirdiklerini belirtti. Cumartesi pazarı mevkiinde bulunan üstgeçitte yürüyen merdiven ve asansörlerde geniş kapsamlı bir temizleme ve dezenfekte çalışması yapan Altıeylül Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri ayrıca camiler, umuma açık tuvaletler ve çöp kovalarında dezenfekte çalışmalarına hız verdiklerini belirtti.

Altıeylül Belediyesi ayrıca belediye hizmet binasında  Sıfır Atık Yönetim Sistemi’ni kurarak Sıfır Atık Belgesi’ni almaya hak kazandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER