Birlik Gazetesi, Güncel Haberler, Balıkesir haber, Balıkesir Birlik, Birlik Haber, Birlik Gazetesi, En son haber, Balıkesir

reklam

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir bugün kendi kullandığı Bot ile Marmara adalar ilçesine bir ziyarette bulundu.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir bugün kendi kullandığı Bot ile Marmara adalar ilçesine bir ziyarette bulundu.
5
29 Ağustos 2020 - 16:32

Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir ‘Biz biriz Beraberiz ve büyük bir Aileyiz. Bu Ailemiz Gönül Seferberliği ile daha da büyüyecek Ulu Bir Çınar olacak İlelebet payidar kalacak’

Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir Balıkesir’deki gezi incelemelerine aralıksız devam ediyor. Aydemir bugün kendi kullandığı Bot ile Marmara adalar ilçesine bir ziyarette bulundu. İyide bir kaptan olan Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir’i Marmara adasında Belediye Başkanı Süleyman Aksoy ve Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Kuz karşılarken, Heyet Marmara Adası Esnafını ziyaret ederek, Esnafın son durumu Pandeminin etkilerini Esnaflardan dinleme imkânı buldular.

Burada Esnafların sorunlarını da yanıtlayan Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir ‘Pandemi Süreci Ülkemizde özellikle Esnafımıza büyük etkiler yaptı Hükümetimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Her zaman olduğu gibi Halkının derdiyle dertlendi ve Esnafımıza vatandaşlarımıza destek olabilmek için büyük bir seferberlik başlattı.

Bu seferberlikte gördük ki Biz Bir ve Beraberiz, Halkımız Devletinin yanında Devlet’te tüm imkânlarıyla Halkının yanındadır, sağda solda battık bittik diyenler her zaman üzüldüler bundan sonra da üzülmeye devam edecekler. Onlara söyleyecek tek bir cümlemiz var ‘Biz biriz Beraberiz ve büyük bir Aileyiz. Bu Ailemiz Gönül Seferberliği ile daha da büyüyecek Ulu Bir Çınar olacak İlelebet payidar kalacak ‘tır’ dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir ve Beraberindeki heyet sonra sırayla önce Çınarlı ve ardından da Saraylar Mahallelerini ziyaret ettikten sonra önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan 20.Uluslararası Prokonnesos Heykel Sempozyumu Heykel sahası oldu.

Burada 4 Kanser’i yenen ancak çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayata gözlerini yuman Neslican Tay’ın mezar taşı için yapılan Beyaz Güvercin Figürlü eseri de ziyaret eden Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir Neslican Tay için dua etti.

Günün son ziyareti ise Marmara Adasında Tatil Yapan ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen vatandaşlar buluşan Aydemir Onlara ‘İyi Tatiller ‘dilemeyi de ihmal etmedi. Gezilerin sonundan bir değerlendirmede bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir ‘Balıkesir’de gidilmedik yer bırakmadık amacımız daha yaşanabilir, daha çok turist çeken ve daha çok kalkınan ve büyüyen bir şehir imar etmek.

Bu amaçla hem sorunları yerinde görüyor bire bir dinliyor notlar alıyoruz hem de değerli Belediye Başkanlarımız ve çok kıymetli teşkilat mensuplarımızı ziyaret ediyoruz. O kadar güzel ve Sıcak sohbetler oluyor ki vatandaşlarımız her şeyi tüm içtenliği ile bize anlatıyor bizde hemen çözebildiklerimizi hemen daha üst makamlara iletilecek olanları da Ankara’ya dönünce gerekli mercilere iletiyoruz. Bir kez daha değerli Balıkesir Halkına seslenmek istiyorum lütfen tüm sorun sıkıntı ve isteklerinizi bize iletin biz sizlerin oylarıyla Ankara’da bu Güzel İl’i temsilen varız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da Belirttiği Gibi sizlerin ‘Hizmetkârıyız’ dedi…

POPÜLER FOTO GALERİLER