Birlik Gazetesi, Güncel Haberler, Balıkesir haber, Balıkesir Birlik, Birlik Haber, Birlik Gazetesi, En son haber, Balıkesir

reklam

“10 Numaralı Kentin Merkez İlçesi Karesi’ye Herşeyin En Güzeli Yakışır.”

“10 Numaralı Kentin Merkez İlçesi Karesi’ye Herşeyin En Güzeli Yakışır.”
43
07 Kasım 2020 - 16:16

Hedefimiz, altyapısıyla, üstyapısıyla; tarihi dokusuyla, kültür, sanat ve spor merkezleriyle, kütüphaneleriyle, tabii ve modern hayatın iç içe geçtigi alanlarla marka bir kent ve marka bir “Karesi” olma yolunda memleketimizi bir merkez haline getirmektir. Bizler Deva Karesi ilçe Başkanlığı olarak; herkesin huzur içinde hayatını idam ettirecegi, yaşanabilir bir şehir istiyor ve çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştiriyoruz. Özellikle Karesi ilçemizde gözle görülür bir değişim için yerel yönetimlerle mücadele ediyoruz. Kuvay- i Milliye şehrimizi adına,tarihine yakışır bir şekilde görmek istiyoruz.

Bizim şehrimiz Kuvay-i Milliye ruhuyla güçlenip,dirilip ;modern ,alt yapısı düzgün,üst yapısı adına ve tarihine yakışır,sosyo kültürel anlamda etkin olmalıdır. Tiyatro ve konser salonları yanında sanatsal faaliyetlerin işler halinde ve görselliğe açık merkezlerin aktif oldugu salonları olmalıdır.İçinde hemşerilerimiz,vatandaşlarımız rahat ve huzur içerisinde ailesiyle ya da bireysel gezinebilmelidir.Yeşil alanlar bol olmalıdır.Tarihimize ışık tutan Müzeleri olmalıdır. Bu istek ve temennimin yerel yönetimlere ışık olması dileğimle, 8 Kasım Dünya Şehircilik Gününü kutluyor, şehircilik bilincinin yükseltmesini temenni ediyorum.

POPÜLER FOTO GALERİLER